+90262 643 21 21 info@alfa-reklam.com

Hakkımızda

ALFA-REKLAM SERİGRAFİ BASKI HİZMETLERİ

Üretim alanı 200 m2 olan şirketimizin faaliyet alanları:

SERİGRAF BASKI sisteminde firmaların isteği doğrultusunda Alüminyum etiket, şeffaf etiket, opak etiket, yüzeyi düz olan materyallere baskı yapabilme tekniğine sahiptir.

PLASTO (DAMLA) ETİKET Üretici firmaların ürünleri üzerine şık bir tasarım olan etiket uygulama yaparak firmaların markalarının daha kaliteli ve zarif durmasını sağlayan bir sistemdir.

DİGİTAL BASKI 137 cm. iç mekan bas kes Roland marka makinamızla One Way Vision (Delikli Folyo) , vinil, etiket üzerine çok yüksek çözünürlüklü baskı kalitemizle üretim yapabilmekteyiz.Basmış olduğumuz ürünleri Forex, dekota, plexiglass, fotoblok uygulamaları ile firmaların katılmış olduğu fuar organizelerinde hizmet verebilmekteyiz.

PLOTTER (FOLYO) KESİM Her çeşit renkli folyo malzemesini makinamızda keserek fabrika yön tabelalarında, iş güvenlik ikaz tabelalarında, kapı isimliklerinde kullanmaktayız.

SÜBLİMASYON makinalarımızda alüminyum, tişört, kupa bardak üzerine her türlü resim, logo ve yazılarıda yüksek kalite transfer sistemi ile uygulama yapabilmekteyiz.

Referanslarımız; sitemizin ürün gruplarının içinde olan ürünler firmamız bünyesinde tasarlanıp hazırlanarak basılmıştır. Tüm resim ve ürünlerimizi referanslarımız olarak görebilirsiniz.